Wczytuję dane...

Kask BELL Draft MIPS Retina Sear - Black U

średnia: 0.0  ocen: 0
Bell
Kod producenta: BE7078289
Gwarancja: 2 lata
Producent: Bell
Realizacja zamówienia: 2 - 5 (roboczych) dni
Produkt niedostępny, poinformuj mnie gdy będzie dostępny
Cena:  Internetowa
231,00 PLN*
314,00 PLN*
Oszczędzasz 83.00 PLN
* z podatkiem VAT

Kask BELL Draft MIPS

Od pierwszego dnia swojej działalności, producent kasków, firma Bell opracowuje nowe technologie, aby poszerzać granice prędkości. Od lat 50., czyli początków istnienia kalifornijskiego środowiska kolarskiego, nieprzerwanie dostarcza wprost rewelacyjne rozwiązania.

Bell ściśle współpracuje z profesjonalnymi sportowcami, którzy na co dzień korzystają z jej kasków. To ich pomysły, wysokie standardy oraz codzienne spotkania z ekstremalnymi sytuacjami pozwalają udoskonalać produkty pod kątem masy, wentylacji, wygody i dopasowania. Każda z tych technologii została opracowana w określonym celu.

SPECYFIKACJA

  • 25 otworów wentylacyjnych

  • Rozszerzona skorupa poliwęglanowa w technologii in-mold

  • Ergo Fit™

  • Dostępny rozmiar: uniwersalny dla dorosłych 54–61 cm

  • Masa: 259 g

Kask Draft zapewnia zaawansowane rozwiązania i konstrukcję za niewiarygodną cenę. Jego zaokrąglony profil to ukłon w stronę nowoczesnego stylu szosowego. Nowy system Ergo Fit zapewnia zmniejszone, łatwiejsze w użyciu pokrętło pozwalające na prostą regulację jedną ręką. 25 dużych otworów wentylacyjnych, rozszerzona skorupa z poliwęglanów i opcjonalna ochrona MPIS sprawiają, że jest to wybór zapewniający chłód i komfort i w pełni spełniający wymagania szerokiego grona rowerzystów.

Kask BELL Draft MIPS

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...