Wczytuję dane...

Opona drutowana Continental SuperSport Plus 700 x 25C [25-622]

średnia: 0.0  ocen: 0
Continental
Kod producenta: CO0100342
Producent: Continental
Realizacja zamówienia: 2 - 5 (roboczych) dni
Produkt dostępny!
29 szt.
Cena:  Internetowa
113,30 PLN*
* z podatkiem VAT
Cena:  w sklepie stacjonarnym
130,30 PLN*
* z podatkiem VAT

Opona drutowana Continental SuperSport Plus 700 x 25C [25-622]

Opona Continental SuperSport Plus 700 x 25C to wytrzymała opona szosowa, zaprojektowana z myślą o rowerzystach miejskich i kurierach, którzy potrzebują niezawodności i odporności na przebicia podczas codziennej jazdy. Dzięki solidnej konstrukcji i zaawansowanym technologiom zapewnia długą żywotność oraz bezpieczeństwo na drodze.

Specyfikacja techniczna

  • Rozmiar: 700 x 25C (ETRTO 25-622)
  • Typ: Opona drutowana
  • Waga: Około 425 g
  • Ciśnienie robocze: 6,5–8,5 bar (95–123 PSI)
  • Oplot: 3 warstwy po 28 TPI każda (łącznie 84 TPI)
  • Kod produktu: CO0100342

Kluczowe technologie

  • PlusBreaker: Specjalna wkładka antyprzebiciowa wykonana z bardzo elastycznej gumy, która skutecznie chroni przed przebiciami przez ostre przedmioty, takie jak szkło, pineski czy ciernie.
  • Wzór bieżnika inspirowany Grand Prix: Kształt bieżnika zaczerpnięty z legendarnej opony Continental Grand Prix zapewnia doskonałą przyczepność oraz pewne prowadzenie, nawet na mokrej nawierzchni.

Zastosowanie

Continental SuperSport Plus 700 x 25C jest idealna dla miejskich rowerzystów oraz kurierów, którzy potrzebują opony o wysokiej odporności na przebicia i długiej żywotności. Sprawdza się doskonale w warunkach miejskich, gdzie opona narażona jest na różnorodne zagrożenia.

Uwaga

Regularna kontrola ciśnienia w oponach jest kluczowa dla zapewnienia optymalnej wydajności i bezpieczeństwa jazdy. Zaleca się utrzymywanie ciśnienia w zalecanym zakresie oraz regularne sprawdzanie stanu bieżnika pod kątem zużycia i ewentualnych uszkodzeń.

  • ETRTO Opony: 

    25-622

  • Wymiary: 

    700 x 25C

  • Model Opony: 

    SuperSportPlus

  • Kolor: 

    Czarny/czarny

  • TPI: 

    3|84

  • Technologia: 

    PlusBreaker

  • Waga opony (g): 

    420

  • Zalecane ciśnienie: 

    6,5

  • Maksymalne ciśnienie: 

    8,5

  • Rant opony: 

    Drutowany

  • Pasek odblaskowy: 

    Nie

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...