Wczytuję dane...

Szytka Continental Force Comp 28"x24mm

średnia: 0.0  ocen: 0
Continental
Kod producenta: CO0196232
Producent: Continental
Realizacja zamówienia: 2 - 5 (roboczych) dni
Produkt dostępny!
10 szt.
Cena:  Internetowa
386,00 PLN*
515,00 PLN*
Oszczędzasz 129.00 PLN
* z podatkiem VAT
Cena:  w sklepie stacjonarnym
437,00 PLN*
* z podatkiem VAT

Szytka Continental Force Comp 28"x24mm

Produkt flagowy. Wykonane ręcznie w Niemczech z dumą, tradycją i perfekcją oraz z wykorzystaniem nowatorskiej technologii i najnowszych materiałów. Przez dziesięciolecia uhonorowane niezliczonymi zwycięstwami w najtrudniejszych i najbardziej poważanych wyścigach na świecie. Używane przez kolarzy i triathlonistów odnoszących największe sukcesy. Szytki Continental to bezsprzecznie referencyjne oponodętki w kolarstwie.

Wszędzie tam, gdzie aerodynamika i ciężar odgrywają rolę, ma zastosowanie zestaw Attack Comp & Force Comp. Szybka, lekka i zwinna opona została zaprojektowana specjalnie do zawodów i spełnia najwyższe wymagania. Cechuje ją niski opór toczenia i oferuje jednocześnie wystarczający komfort jazdy. Opona o wysokiej wydajności.

SPECYFIKACJA

Rozmiar: 28"x24mm

Zastosowanie: rower szosowy

Technologia: Vectran Breaker

Oplot TPI: 3/180

Typ opony: szytka

Waga: 260g

Ciśnienie max: 115-170PSI

Vectran™ to syntetycznie produkowane włókno zainspirowane naturą. Tak jak pajęcza nić, Vectran™ to polimer ciekłokrystaliczny [LCP]. Materiał Vectran™ jest przędzony ze stopionego ciekłego polimeru Vectra i dalej przetwarzany w celu uzyskania specjalnej przędzy. Podobnie jak Vectran™ nić pajęcza ma olbrzymią wytrzymałość na rozdarcie i bardzo niską masę. To idealne cechy materiału, który wykorzystujmy w oponach rowerowych Continental typu premium jako wkładka chroniąca przed przebiciem. Vectran™ Breaker jest lżejszy, bardziej elastyczny i skuteczniej chroni przed przecięciami niż porównywalne oploty nylonowe. Vectran™ Breaker nie wpływa negatywnie na opory toczenia.

TirePositioning® System, czyli system pozycjonowania opony. Dzięki technologii TirePositioning® System wykorzystano wszystkie obecne możliwości technologiczne. Motocykliści od dawna wiedzą, że przednia i tylna opona spełniają różne funkcje. Węższa przednia opona zmniejsza opór powietrza i zapewnia lepsze prowadzenie. Mieszanka bieżnika dostosowana pod względem przylegania gwarantuje niezbędną przyczepność, szczególnie przy skręcaniu na mokrej nawierzchni. Szeroka tylna opona zapewnia lepszą trakcję dzięki większej powierzchni styku, a jednocześnie poprawia komfort. Dzięki szybko obracającej się, zoptymalizowanej mieszance bieżnika i większej powierzchni styku tylnej opony zmniejsza się zużycie. Wynikiem tego jest wprowadzenie zestawu opon przednich i tylnych do wyścigów szosowych: połączenia opon GP Attack i Force. Nowość w 2013 r.: Pierwsze szytki wykorzystujące technologię TPS!