Wczytuję dane...

Trenażer ELITE Direto XR-T

średnia: 3.1  ocen: 47
Elite
Kod producenta: EL0171013
Gwarancja: 2 lata
Producent: Elite
Realizacja zamówienia: 2 - 5 (roboczych) dni
Produkt niedostępny, poinformuj mnie gdy będzie dostępny
Cena:  Internetowa
2838,86 PLN*
* z podatkiem VAT

DIRETO XR-T to najwyższej klasy trenażer domowy ELITE (bez kasety). Bardzo dokładne urządzenie, kompatybilne z szeroką gamą modeli rowerów. Zintegrowany miernik mocy OTS zapewnia dokładność +/-1,5% - jest to jedna z mocnych stron DIRETO XR-T, umieszczając go na szczycie oferty domowych trenerów Elite z realistyczną symulacją podjazdu, do 24%.

Direto XR i Direto XR-T to dwa identyczne trenażery domowe o tych samych specyfikacjach technicznych zarówno pod względem funkcji strukturalnych, jak i elektronicznych. To, co je dzieli, to kaseta zębatek, która jest zawarta w Direto XR, ale nie wchodzi w skład DIRETO XR-T.

Zintegrowany miernik mocy, który dokładnie mierzy moc wyjściową To, co sprawia, że DIRETO XR i DIRETO XR-T są najdokładniejszymi spośród gamy domowych trenerów Elite, to zintegrowany miernik mocy OTS (optyczny czujnik momentu obrotowego). Miernik mocy umożliwia skuteczny pomiar mocy podczas treningów z dokładnością +/- 1,5%, jedną z najwyższych wśród dostępnych na rynku trenażerów domowych.

Symulacja najwyższych podjazdów.

DIRETO XR-T to interaktywny trenażer domowy, który automatycznie dostosowuje opór podczas treningu.

W porównaniu do poprzednich modeli Direto, DIRETO XR-T ma większe koło zamachowe i symuluje nachylenie do zdumiewającego 24%.

Zapewnia to doskonałe osiągi nawet podczas szczególnie intensywnych sesji treningowych – będziesz mógł na pierwszy rzut oka sprawdzić wszystkie swoje wykresy treningowe, przeprowadzić testy oceniające poziom sprawności, wykonywać powtórzenia i sprinty z dużą prędkością z maksymalną mocą. Jeżdżąc na DIRETO XR-T masz do dyspozycji dowolny rodzaj treningu.

DIRETO XR-T to jeden z najbardziej kompatybilnych, dostępnych na rynku trenażerów domowych, idealny zarówno do rowerów górskich, szosowych i krossowych. Ten trenażer ma nową konstrukcję, która idealnie nadaje się do nowych przerzutek, które mają większą pojemność

W ten sposób DIRETO XR-T jest kompatybilny z 9/10/11-rzędowymi kasetami Shimano®/SRAM, 9/10/11/12-rzędowymi Campagnolo, 12-rzędowymi SRAM NX i 12-rzędowymi Shimano® micro Spline.

Używaj go ze wszystkimi platformami oprogramowania do jazdy na rowerze w pomieszczeniach DIRETO XR-T jest całkowicie interaktywny i komunikuje się ze wszystkimi platformami oprogramowania za pośrednictwem ANT+™ FE-C i Bluetooth, tak jak wszystkie domowe trenażery z bezpośrednią transmisją Elite. Ustaw swój kurs lub programy treningowe za pomocą kilku kliknięć i od razu zacznij pedałować. DIRETO XR-T automatycznie dostosuje opór i pokieruje sesją treningową. DIRETO XR-T można zarządzać za pomocą oprogramowania i aplikacji My E-Training (w zestawie 12-miesięczna bezpłatna subskrypcja) lub innych usług kolarstwa wewnętrznego, takich jak: Zwift, TrainerRoad, The Sufferfest, Bkool, Kinomap i wiele innych.

Analiza pedałowania jest ekskluzywną opcją dostępną w najwyższej klasy interaktywnych trenażerach domowych Elite, w tym DIRETO XR-T. Jest to innowacyjna funkcja, która analizuje moc wyjściową podczas całego ruchu pedałowania za pomocą 24-punktowego systemu. Możesz wyświetlić za pomocą dwóch rodzajów wykresów dane DIRETO XR-T, takie jak wartość natychmiastowej mocy wyjściowej podczas ruchu pedałowania. Daje to dokładną ocenę mechanicznej wydajności ruchu rowerzysty, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie i korekta w razie potrzeby.

Dane dotyczące kadencji, prędkości i mocy.

Trenażer ELITE Direto XR-T przesyła dane dotyczących mocy, prędkości i kadencji pedałowania, aby umożliwić Ci osiągnięcie najbardziej konkretnego i dokładnego planu treningowego. Aby zmierzyć kadencję, nasz trenażer wykorzystuje praktyczną technologię bezczujnikową, która potrafi wykrywać tempo pedałowania bez konieczności instalowania czujników na ramie roweru. Większość naszych trenażerów mierzy kadencję pedałowania poprzez analizę zmian prędkości, podczas gdy nasze interaktywne trenażery DIRETO XR-T, Direto X, Direto X, Direto, Drivo i Drivo II mierzą kadencję poprzez analizę mocy za pomocą innowacyjnego wbudowanego miernika mocy OTS .

DANE TECHNICZNE

Opór magnetyczny z elektronicznym kontrolerem

Maksymalny podjazd - 24% (zależne od prędkości i wagi rowerzysty)

Napęd bezpośredni

Wbudowany system pomiaru mocy

Bezczujnikowa kadencja

Moment bezwładności koła zamachowego (Kgmm2) - 19930

Maks. moc (W) przy 20 km/h - 1100

Maks. moc (W) przy 40 km/h - 2300

Wymaga zewnętrznego zasilania

Szybkozłączka Ø 5mm

Kompatybilność z adapterem osi przelotowej 142x12mm

W ZESTAWIE

  • trenażer
  • bębenek do kaset 8/9/10/11-rz. Shimano®/SRAM
  • podstawka pod przednie koło
  • zasilacz
  • adapter do mocowania QR 130/135mm (szybkozamykacz)
  • adapter do mocowania 142x12mm
  • 12-miesięczna subskrybcja na aplikację ELITE My E-Training (gratis 1-msc ZWIFT)

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...