loadingimg

Wczytuję dane...
szt. na kwotę 0.00 PLN
Kask szosowy Lazer Blade Mint Green Blue M
  • lazer
  • Producent: lazer
  • Kod producenta: BLC2187884803
  • Gwarancja: 2 lata
Produkt niedostępny, poinformuj mnie gdy będzie dostępny
296,00 PLN*
369,00 PLN*
Oszczędzasz: 73.00 PLN
Cena w sklepie stacjonarnym: 325.00 PLN
*z podatkiem VAT
średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Filmy video
  • Opinie Klientów

Kask szosowy Lazer Blade

Przez lata utrzymywaliśmy nasze dziedzictwo z tamtej epoki, aby stworzyć wyrafinowane produkty współczesne. Nasze produkty są wynikiem niemal 100 lat doświadczeń, pasji i poświęceń. Zawsze dokładamy wszelkich starań w celu stworzenia doskonałego połączenia wzornictwa, komfortu, bezpieczeństwa i technologii.

W czasach, w których zaczynaliśmy działalność, kaski były zupełnie inne niż obecnie — wówczas były to czapki ze skóry używane przez mężczyzn jeżdżących na stalowych rowerach po wybrukowanych drogach prowadzących przez belgijskie wsie. Trudno wyobrazić sobie coś bardziej odmiennego od dzisiejszych lekkich, stylowych kasków umożliwiających regulację i zapewniających dobrą wentylację.

W chwili obecnej firma Lazer projektuje, produkuje i sprzedaje kaski rowerowe, kaski rekreacyjne i kaski do sportów zimowych, a także akcesoria optyczne w ponad 50 krajach na 5 kontynentach.

Blade - świetny wygląd, lepsze osiągi

Pokonuj betonowe nawierzchnie, błoto i wszystko inne, co stanie na Twojej drodze. Te kaski są zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie, wentylacji, komforcie i lekkości! Pomagają w uzyskiwaniu optymalnych osiągów. Godziny badań, rozwoju i doświadczeń wyścigowych przełożyły się ostatecznie na kaski, które są profesjonalnej klasy sprzętem i cieszą się szerokim uznaniem.

Kask Lazer Blade

Polecamy