Produkt dostępny!
49 szt.
Cena:
Internetowa
32,99 PLN*
32,99 PLN*
* Internetowa z podatkiem VAT
Szytka Continental Sprinter to wysokiej jakości opona przeznaczona dla kolarzy szosowych poszukujących szybkiej i niezawodnej opony do wyścigów oraz intensywnych treningów. Dzięki zaawansowanym technologiom, takim jak BlackChili Compound i SafetySystem Breaker, oferuje doskonałe właściwości toczenia, przyczepność oraz odporność na przebicia.
Szytka jest przeznaczona do rowerów szosowych z kołami o średnicy 26 cali i szerokości 22 mm. Przed zakupem należy upewnić się, że opona będzie pasować do posiadanych obręczy i ramy roweru.
Continental Sprinter to doskonały wybór dla kolarzy szosowych poszukujących szybkiej, lekkiej i niezawodnej szytki do wyścigów, kryteriów oraz intensywnych treningów na asfalcie.
49 szt.
11 szt.
50 szt.
10 szt.
3 szt.
3 szt.
19 szt.
50 szt.
40 szt.
47 szt.
50 szt.
1 szt.