Koło tylne Shimano Dura-Ace WH-R9270-C50-TL 12x142 24H
średnia: 3.4  ocen: 5
Shimano
Kod producenta: EWHR9270C50LREDB
Gwarancja: 2 lata
Producent: Shimano
Realizacja zamówienia: 2 - 5 dni (roboczych)
Produkt dostępny!
17 szt.
Cena:  Internetowa
* z podatkiem VAT
Cena:  w sklepie stacjonarnym
* z podatkiem VAT
Koło tylne Shimano Dura-Ace WH-R9270-C50-TL – 12×142, 24-otworów
Zaawansowane, pełnokompozytowe koło tylne z serii Dura-Ace R9200, model WH-R9270-C50-TL, dedykowane do rowerów szosowych z napędem 12-rzędowym. Posiada 50 mm głęboki profil obręczy i jest gotowe do montażu opon bezdętkowych (tubeless ready).
Specyfikacja techniczna
  • Obręcz: karbon, tubeless-ready, głębokość 50 mm, szerokość wewnętrzna 21 mm, zewnętrzna 28 mm
  • Technologia aerodynamiczna: profil D2 minimalizuje opory przy kątach natarcia od 0° do 15°
  • Piasta: Dura-Ace 12 mm thru-axle, technologii Direct Engagement zapewniająca błyskawiczne przenoszenie mocy
  • Montaż: Center-Lock dla tarcz hamulcowych, rozstaw osi 12 × 142 mm